אודות

ברוכים הבאים למקומון ראשון, האתר הפופולרי והאטרקטיבי ביותר לחדשות ועדכונים לתושבים, בכל יום מתפרסמות כתבות מעניינות הנוגעות לחיי היום יום של שלכם/ן! בואו והצטרפו למאות אלפי תושבי העיר אשר צורכים באופן יום-יומי תוכן מעניין וייחודי, כתבות ופרסומים היישר מהשטח ברגע האמת. אנחנו מביאים במשך שנים את כל מה שחשוב לך היישר לטלפון הנייד או למחשב, בכל יום ובכל שעה. המקום האטרקטיבי ביותר בראשון לציון לחדשות!

ההתחלה: מיקי אלון בעל תואר ראשון במנהל עסקים התמחות במחשבים וחבר דירקטוריונים שונים ויו”ר האגודה למען החייל בראשון לציון – בתחילת שנות ה-2,000 ניהל מיקי אלון את פורום התושבים באתר Ynet לאחר כמה חודשים הוא הרגיש שיש צורך באתר מקומי דבר שלא היה בראשון לציון ופתח את אתר קהילה.נט שם איפלו ראש העיר בירך ושמח על פתיחת האתר.

בהמשך שודרג האתר ושמו שונה למקומון.נט וגילגולו ה-3 הפך לאתר ראשון106 שם שיתף פעולה עם הסופרת ריקה ברקוביץ ז”ל ועם כל סופרי ומשוררי ראשון לציון ועם האסטרולוגית צילה שיראל ועוד ועוד…

במקביל ניהל את פורום התושבים באתר עיריית ראשון לציון ה-1 שהיה מאיר ניצן ראש העירולאחר מכן באתר ראשון לציון ה-2 כשדב צור היה ראש העיר.

כשהפייסבוק תפס תאוצה היה מיקי אלון ה-1 בעיר שפתח את פורום תושבי ראשון לציון בפייסבוק שמאז ועד היום הוא הפורום המצליח ביותר העדכני ביותר והגדול ביותר.

בנוסף עשה פרויקטים נוספים וקצרה העירייה מלהכיל אותם.

היום מנהל מיקי אלון את האתר מקומון ראשון שהפך לאתר מוביל בעיר, לפני כשנתיים הצטרף לניהול בנו של מיקי אלון אורי אלון שלקח את המושכות ושידרג את האתר לנוחות קוראיו.

אורי אלון סרן במילואים בעל תואר ראשון במנהל עסקים והתמחות בשיווק ודיגיטל, ומנהל אתר בחברת אוריגינלס.

מנהל נוסף הוא נועם אלון שאחראי על הצד הטכני של ניהול האתר בשרת, נועם ניהל את פורטל מתוק.נט והוא בעל ניסיון רב ועשיר בניהול אתרים.