היום (17.8) בלובי בניין העירייה חיסונים לצעירים וחיסון שלישי לבני 50 ומעלה

קניון רוטשילד ראשון לציון

מאת: מיקי אלון.

על רקע העלייה בתחלואה, תפעיל עיריית ראשון לציון מתחם חיסונים בלובי העירייה עד השעות הקטנות של הלילה * המתחם מיועד לצעירים (12-18), למי שלא התחסן כלל עד כה וחיסון שלישי לבני 50 ומעלה * במקביל, מתחם הבדיקות שמפעיל פיקוד העורף בשיתוף העירייה פועל ביס פלאנט במתכונת מורחבת * כדי לחסוך זמן המתנה, ניתן להירשם מראש

בעיריית ראשון לציון מודאגים ממגמת התחלואה בעיר וחוששים מההשלכות לקראת פתיחת מערכת החינוך. בעירייה קוראים לציבור להגיע היום (17.8), בין 20:00 בערב ועד חצות, להתחסן במתחם שמקימה העירייה בלובי בניין העירייה. החיסונים מיועדים לבני נוער (בגילאי 12-18), למי שלא התחסן כלל עד כה וחיסון שלישי לבני 50 ומעלה.

צעירים עד גיל 18, המעוניינים להתחסן ומגיעים ללא ההורים, צריכים למלא טופס אישור הורים ולהגיע עם ספח תעודת זהות הורים מצולם.
https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/be3e84

במקביל לחיסונים, ממשיכה העירייה ופיקוד העורף בהפעלת מתחם הבדיקות ביס פלנט במתכונת מוגברת, כלומר משמונה בבוקר ועד 22:00 בלילה. ביום שישי יפעל המתחם משמונה בבוקר ועד 16:00.
המתחם פועל בשיטת דרייב אין, בצד המזרחי של חניון היס פלאנט. המתחם זמין גם לתושבים שמגלים תסמיני הנגיף וכן כאלו הנמצאים בבידוד. אין צורך בהפנייה, יש להצטייד בתעודה מזהה.
כדי לחסוך זמן המתנה, ניתן להירשם מראש דרך אתר האינטרנט https://reg.ecovid19.co.il/ או לשלוח מסרון (SMS) עם המילה בדיקה לטלפון 050-8085566 ולקבל הודעה בחזרה עם קישור להרשמה. לאחר מכן יש להציג את הברקוד לנציג הרישום במתחם.

תושבים המעוניינים לעקוב אחר מגמת התחלואה בעיר בפורטל “מצב הקורונה בעיר”. הפורטל משקף את כלל הנתונים הנוגעים לנגיף כמו מספר החולים הפעילים, מספר התושבים בבידוד, כמה החלימו, כמה התחסנו במנה הראשונה והשנייה וכן חיתוך גרפי של כל הנתונים על פני תאריכים. כמו כן מוצגת מפת העיר מחולקת לשכונות וצבעה הנוכחי של כל שכונה בהתאם לכמות החולים הפעילים, בהתאם לתוכנית הרמזור. לכניסה לפורטל:
https://www.rishonlezion.muni.il/corona/Pages/default.aspx

השארת תגובה