חג סוכות בטוח -כדי להימנע עד כמה שניתן מהתקהלות, תחלק עיריית ראשון לציון ענפי סכך בחינם בשיטת דרייב אין

מאת: מיקי אלון.

דרייב סכך חוזר-19.9 יחולק הסכך בשני מוקדים- במזרח ובמערב * התושבים מגיעים לנקודות האיסוף עם הרכב, וצוות חלוקה ממינהל איכות הסביבה יעמיס על הרכבים

כדי להבטיח את קיום מצוות ישיבה בסוכה בחג הסוכות ובד בבד להימנע מהתקהלות, עיריית ראשון לציון מחזירה השנה את ה”דרייב-סכך”, חלוקת סכך בחינם לתושבי העיר בשיטת דרייב אין.

ביום ראשון (19.9) בשעה 17:00, תחלק העירייה סכך בשני מוקדים בעיר, במזרח העיר, בחניית בית העלמין ברחוב יוסף בורג ובמערב העיר, בחנייה של הלייב פארק. התושבים יגיעו לנקודות האיסוף עם הרכב, הם יתבקשו לא לצאת מהרכבים כאשר צוות החלוקה ממינהל איכות הסביבה, יעמיס את הסכך על הרכבים.

ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר: “אנחנו בעירייה עושים כל מה שניתן כדי לאפשר לתושבי העיר לקיים את המנהגים וליהנות מאווירת החג בדרך הבטוחה ביותר. גם השנה נחלק סכך בחינם לתושבים בשני מוקדים שונים, אני קורא לתושבים להישמע להנחיות, להימנע מהתקהלות ולהיבדק לפני שאנחנו מבקרים את המשפחה. אני מאחל לכולם חג סוכות שמח וגמר חתימה טובה”.

העמסת הסכך תעשה באופן נפרד לכל רכב ובפיקוח פקחי החברה לבטחון, לא יהיה ניתן להיכנס למתחם באופן רגלי. יש לציין עוד כי הכמות לכל תושב מוגבלת. חלוקת הסכך תעשה עד גמר המלאי.

מחזיקת תיק איכות הסביבה, חברת מועצת העיר קרן דנה: “החלוקה של הסכך תתבצע במזרח ובמערב העיר. החלוקה במתחמי הדרייב אין מאפשרת שמירה על מרחק ועל בריאות התושבים/ות. התושבים מוזמנים להגיע לנקודות החלוקה לקבלת הסכך על פי ההנחיות. אני מודה למנהל איכות הסביבה אגף גינון ולחברה לביטחון על הסיוע בחלוקת הסכך. חג סוכות שמח”.

השארת תגובה