כלבה מבוגרת מסוג פומרניאן ננטשה במהלך החגים ונאספה לשירות הווטרינרי בראשון לציון

מאת: מיקי אלון. כלבה מגזע יוקרתי ננטשה ואותרה במצב קשה.

אל תשליכני לעת זקנה גרסת הכלבה * כלבה מבוגרת מסוג פומרניאן ננטשה במהלך החגים ונאספה לשירות הווטרינרי בראשון לציון כשהיא במצב הזנחה מתקדם * שיניה היו רקובות, הייתה מלאה בפרעושים וסבלה מהתקרחות אופיינית * אחרי שיקום בשירות הווטרינרי היא אומצה על ידי זוג

בשירות הווטרינרי העירוני נחשפים ללא מעט מקרים של נטישת כלבים. אולם המקרה הבא מלמד שאף גזע לא חסין. כלבה מסוג פומרניאן, גזע שנחשב ליוקרתי מאוד וגורי הגזע נמכרים לעיתים בעשרות אלפי שקלים, ננטשה כשהיא במצב קשה.

הכלבה נאספה על ידי השירות הווטרינרי בראשון לציון ואובחנה כבוגרת בת עשר לערך. שיניה היו רקובות, גופה היה מלא בפרעושים והיא סבלה מהתקרחות אופיינית. בשירות הווטרינרי טיפלו במסירות בבוניטה, שם שניתן לה, היא חוסנה ושוקמה על ידי צוות השירות הווטרינרי בחפיפות רפואיות וטיפול אנטיביוטי, כמו כן היא עברה ניתוח עיקור וכן עקירות וניקוי שיניים.

“גם כלבים וחתולים מבוגרים וחולים זוכים לטיפול מצוין מצד השירות הווטרינרי וזוכים לאימוץ” מסר ד”ר תומר ניסימיאן, מ”מ מנהל השירות הווטרינרי “אני קורא לציבור לבוא ולאמץ כלבים וחתולים מהשירותים הווטרינרים ומעמותות למען בעלי חיים. לא רק שמוצאים חבר לחיים אלא גם עושים מעשה מוסרי ואנושי”.

מעוניינים לאמץ כלבים או חתולים?
ניתן לפנות לרכזת האימוצים, אביה פרי, לפרטים נוספים בטלפון: 054-7359359

השארת תגובה