אילנית הרוש חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק בריאות הציבור הצליחה במאבקה ומנעה את סגירת המרכז הגריאטרי מלבן

קניון רוטשילד ראשון לציון

מאת: מיקי אלון מקומון ראשון.

אילנית הרוש חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק בריאות הציבור יו”ר סיעת מרצ ראשון לציון ביקשה משר הבריאות ויו”ר מפלגת מרצ ניצן הורוביץ להתערב – והבוקר הכריז מנהל המרכז הגריאטרי המלבן על הסרת חרב הסגירה מעל המקום. הבוקר נפתח במרכז מרכז להפרעות אכילה של בית החולים אסף הרופא שתאפשר את המשך קיום המרכז ואף יתקיים שיתוף פעולה בין המרכז הגריאטרי לבין אסף הרופא בנושא דיירי המלבן והרחבתו הגדלת מיטות האשפוז עבור הקשישים הגריאטרים.

״אני מבקשת להודות בראש ובראשונה לשר הבריאות, חברי ויו”ר מפלגתי ניצן הורוביץ, על שנענה לקריאותיי ועשה הכל כדי להביא לפתרון שיאפשר את המשך קיום המרכז. אני רוצה להודות גם לשותפינו מבית החולים שמיר על פתיחת המחלקה להפרעות אכילה שאף תאפשר לקצר את התורים משמעותית בתחום זה.לצוות הנפלא והמסור של המרכז הגריאטרי וכמובן, לראש העירייה רז קינסטליך שיחד איתי נאבק למען המרכז, הקשישים הגריאטריים ובני משפחותיהם״, מסרה הרוש.

היום נערך טקס גזירת הסרט של פתיחת המחלקה להפרעות אכילה בבית החולים, בהשתתפות שר הבריאות, ראש העירייה, אילנית הרוש וחברי מועצה ומנהלי העירייה.

״הקשישים שמאושפזים במקום יישארו ותתאפשר הכנסת מיטות נוספות על המצב כיום. הישג מדהים שאני גאה על החלק שלי בהובלתו״, סיכמה הרוש.

תגובה אחת

 1. יקבה אלנה הגב

  הלוואי בנתיים פתוח מחלקה להפרעות אכילה והגריאטריה
  עדיין בייבוש

  מחלקות של הקשישים בייבוש

  זה לא סוד מדינה לא אוהבת זקנים
  עדיין הגיריאטריה בסכנה סגירה עדיין

השארת תגובה