אוהד אוזן חבר מועצת העיר ,יו”ר הנהגת ההורים העירונית בעבר,שועט לעבר הכנסת

אוהד אוזן פעיל חברתי ואהוב על תושבי העיר, חבר מועצת העיר לשעבר, מועמד ברשימת ‘הבית היהודי’ בבחירות הקרובות לכנסת. אם לא ייכנס לכנסת בבחירות הקרובות הרי שיעשה זאת בפעם הבאה.

צילום:דוברות הבית היהודי

אמש נערך ארוע השקת הקמפיין של הבית היהודי לקראת הבחירות לכנסת ה 25 שיערכו ב 1.11.22 , שם הוצג אוהד אוזן, חבר מועצת העיר ראשון לציון לשעבר ברשימת הבית היהודי.

אוהד אוזן בפאנל שעל הבמה. צילום:דוברות הבית היהודי.

כאמור, לאחר האיחוד בין מפלגת ימינה למפד”ל- הבית היהודי הוצגה הרשימה לכנסת. בראש הרשימה תעמוד איילת שקד שרת הפנים, ולאחריה יוסי ברודני ראש עיריית גבעת שמואל.

עוד מאמץ קל ואנחנו בפנים, איילת שקד. צילום:דוברות הבית היהודי

תושב העיר וחבר המועצה לשעבר, אוהד אוזן (מספר 7 בימינה) שובץ במקום ה 12 ברשימה הארצית, לאחר ריץ’-רץ’ ” המיקומים של איחוד המפלגות.

אוהד אוזן אמר למקומון ראשון: “אני שמח וגאה שוב להתמודד ברשימה הארצית לכנסת, אני קורא לכל מי שמאמין בדרכנו – דרכה של תנועת הבית היהודי , המקבלת כל אחד ואחת ללא בדיקה בדתומטר, גודל הכיפה ודוגלת בשינוי רמת השיח. תנועה שפועלת לאחדות העם תוך שמירה על העקרונות הימניים של מדינת ישראל.

שרת הפנים, איילת שקד יו”ר הבית היהודי, עובדת בשיתוף פעולה מצויין עם ראש העירייה רז קינסטליך ויחד הם הובילו מהלכים לטובת תושבי העיר.

גם ברמה המקומית, חשוב לי לציין את חברת מועצת העיר מיכל קלדרון מהבית היהודי שעושה עבודה חשובה וטובה פה בעיר בתחום המסורת ובשנתיים של הקורונה פעלה ללא לאות למען תושבי העיר ובריאותם.
עוד מוסיף אוזן ואומר, כי בבחירות האחרונות שנערכו לפני שנה וחצי כ 9000 תושבים הביעו אמון בדרכנו ונתנו לנו את קולם ואני מאמין שגם הפעם תושבי העיר יתמכו בנו ואנו נחזיר בעשייה לטובת מדינת ישראל בכלל והעיר ראשון לציון בפרט.”

השארת תגובה