נזכור ולא נשכח: עיריית ראשון לציון ערכה טקס לרגל יום הזיכרון ליצחק רבין ז”ל בהשתתפות תלמידי בי”ס “אמירים”

טקס יום הזיכרון ה-27 לזכרו של יצחק רבין ז”ל התקיים הבוקר (ראשון) באנדרטת השלום בעיר בהשתתפות תלמידי בית ספר “אמירים” ונציגי העירייה. ראש העירייה, רז קינסטליך: “יום הזיכרון לראש הממשלה רבין ז”ל מציב בפנינו מראה ומבקש שנערוך חשבון נפש. על כתפי כולנו מונחת האחריות להמשיך בדרך הסובלנות”

צילום:דוברות עיריית ראשון לציון.

עיריית ראשון לציון ציינה הבוקר (ראשון) את יום הזיכרון ה-27 להירצחו של ראש הממשלה יצחק רבין ז”ל. הטקס נערך באנדרטת השלום שנמצאת בשדרות רבין, בהשתתפות מאות תלמידי בית הספר “אמירים”, ראש העירייה – רז קינסטליך, מ”מ וסגנית ראש העיר – ליאל אבן זהר, סגן ומ”מ ראש העירייה – מוטי עג’מי, סגן ראש העירייה – אבי חיים, מחזיקת תיק חינוך דתי לאומי – מיכל קלדרון, וכן מנכ”ל העירייה – דורון מילברג.
לאחר הטקס הניחו נציגי העירייה והתלמידים זר באנדרטה.

צילום:דוברות עיריית ראשון לציון.

ראש העירייה, רז קינסטליך: “יום הזיכרון לרצח ראש הממשלה יצחק רבין, מציב בפנינו מראה ומבקש שנערוך חשבון נפש על תקוותיה וחלומותיה של מדינת ישראל. על כתפי כולנו מונחת האחריות להמשיך בדרך הסובלנות, ועלינו לזכור כל יום מחדש את הערכים שהותיר יצחק רבין במותו. כחברה, אנחנו חייבים ללמוד לנהל שיח תוך הקשבה וסבלנות – גם אם איננו מסכימים, כועסים או נמצאים בצד השני של המתרס”.

צילום:דוברות עיריית ראשון לציון.

עוד ביום חמישי בערב נערכה ברחבת בניין העירייה עצרת של תנועות הנוער בעיר לזכר יצחק רבין. במהלך העצרת התקיימו מעגלי שיח העוסקים בסבלנות וסובלנות, ולאחר מכן התקיים טקס.

צילום:דוברות עיריית ראשון לציון.

השארת תגובה