מכבי ‘אפי קפיטל’ ראשון לציון הפסידה להפועל עפולה 68:62

קניון רוטשילד ראשון לציון

הפועל עפולה רושמת ניצחון על מכבי ‘אפי קפיטל’ ראשון לציון. הקבוצה של רועי פרל הציגה, משחק הגנה נוקשה והצליחה לנצח בתום סיום דרמטי, בעיקר בזכות שני ריבאונדים בהתקפה. מכבי ‘אפי קפיטל’ ראשון לציון עם הפסד שני רצוף, ותקווה להתאושש שבוע הבא ברחובות. מנגד, העפולאים מבססים את מקומם בפסגה.

צילום: הליגה הלאומית

שתי הקבוצות התקשו לעשות סל בפתיחה ולאחר 7 דקות הלוח הראה 5:6 למקומיים. אייזיאה קאזינס קלע שלשה, אך שתי. קבוצות המשיכו להחטיא – 9:11 לביתיים בסוף הרבע הראשון.

אלון דרוקר הציג יכולת טובה בפתיחת הרבע בפתיחת הרבע השני ועפולה עלתה ל-17:16, 4 דקות למחצית. אייזיאה קאזינס קלע 4 נקודות ברצף ועם נקודות מהקו של ג’יי אונס זה 21:24 לביתיים.

העפולאים הגיבו עם תומר אסייג ושלשה של רועי נציה בדרך ליתרון 31:27 במחצית. מכבי ‘אפי קפיטל’ ראשון לציון פתחה את הרבע השלישי עם הרבה אנרגיות, אך עפולה שמרה על היתרון שלה – 41:37, 4 דקות לרבע המכריע. ג’יי אוונס החזיק את קבוצתו במשחק שסגרה את הרבע השלישי בפיגור 48:45.

צילום: הליגה הלאומית

הפועל עפולה לא קלעה סל שדה במשך כמעט 4 הדקות הראשונות של הרבע והכתומים עלו ליתרון 50:51. דווקא כאן, הקבוצה של רועי פרל הפגינה הרבה מאד אופי ועם 7 נקודות ברצף עלתה ל-57:51, 4 דקות וחצי לסיום. שוב עפולה נתקעה בהתקפה, אבל שני ריבאונדים גדולים קבעו 62:58 לאורחים, דקה לסיום. יונתן מור ותומר אסייג החליפו סלים, והראשון איבד כדור קריטי ועפולה השלימה ניצחון ענק.

למכבי ‘אפי קפיטל’ ראשון לציון: ג’יי אוונס 24 נק’, אייזיאה קאזינס 16 נק’, יונתן מור 10 נק’, חן כלפון ויריב עמירם 4 נק’ כ”א, איגור נסטרנקו 2 נק’.

לעפולה: תומר אסייג 17 נק’, ג’ימי הול (10 ריבאונדים) 16 נק’, אלון דרוקר 10 נק’, טוראליאן פיצ’פטריק ולוקאס גולדנברג 8 נק’ כ”א, רועי נציה 6 נק’, דניאל נג’ר 3 נק’.

השארת תגובה