שחיינית אולימפית, מהנדסת רובוטיקה ושחמטאית: עיריית ראשון לציון מציינת את יום האישה הבינלאומי בקמפיין שילוט חוצות מיוחד ברחבי העיר

בקמפיין משתתפות נערות וילדות מבתי הספר בעיר, תחת המסר: ״לכי עם החלום שלך. אנחנו מאמינים בך שתהפכי אותו למציאות״. לאורך כל החודש מציינת עיריית ראשון לציון את יום האישה בשלל הרצאות, מפגשים, סדנאות, מופעים ופעילויות בסימן “נשים משנות עולמות”. האירועים יתקיימו ללא תשלום או בתשלום סמלי. ראש העירייה, רז קינסטליך: ״יום האישה בראשון לציון מוקדש לתכנים שנועדו להוביל אותנו צעד נוסף במסע הארוך בדרך אל השוויון. כך גם הקמפיין המבורך הזה ששם את החלומות של נערות וילדות במרכז, ומזכיר להן שהן יכולות לחלום – ובגדול. אנחנו נהיה כאן להאמין ולתמוך בהן״

עיריית ראשון לציון מציינת את יום האישה הבינלאומי שחל היום (ד׳) ה-8 במרץ, בקמפיין שילוט חוצות מיוחד ברחבי העיר שבו משתתפות נערות וילדות מבתי הספר בעיר, תחת המסר: ״לכי עם החלום שלך. אנחנו מאמינים בך שתהפכי אותו למציאות״.

בקמפיין משתתפות: אביב פינטר, תלמידת כיתה ח׳ מחטיבת הביניים ״מעיין״, שחולמת להיות שחיינית אולימפית; תמר ברזובסקי, תלמידת כיתה ז׳ מחטיבת הביניים ״ידלין״, שחולמת להיות שחמטאית; הילה ברוכי, תלמידת כיתה י״ב ממקיף י׳, שחולמת להיות רופאה; רומי מנחם, תלמידת כיתה ח׳ מחטיבת הביניים אוריה, שחולמת להיות מתכנתת; סשה טשליקוב, תלמידת כיתה ח׳ ממקיף י״ג׳ שחולמת להיות מהנדסת רובוטיקה; והדר רובי יום טוב, תלמידת כיתה י׳ ממקיף ט׳ שחולמת להיות וטרינרית.

לאורך כל החודש מציינת עיריית ראשון לציון, בשיתוף המשרד לקידום מעמד האישה העירוני, את יום האישה הבינלאומי בשלל הרצאות, מפגשים, סדנאות, מופעים ופעילויות בסימן “נשים משנות עולמות”. האירועים יתקיימו ללא תשלום או בתשלום סמלי.

כמו כן, העניקה עיריית ראשון לציון את ״אות נחשונית״ לשתי נשים פורצות דרך בתחום הספורט: יעל ארד והאלופה הראשונית לינוי אשרם, המהוות דוגמה ומופת לנשים ולנערות בעיר ובכלל הארץ.

ראש העירייה, רז קינסטליך: ״יום האישה בראשון לציון, ושלל האירועים שלנו לאורך כל החודש, מוקדשים לתכנים שנועדו לפקוח עיניים נוספות, לחדד מסרים, להעשיר, ליידע, לרתום לעשייה ולהוביל אותנו צעד נוסף במסע הארוך בדרך אל השוויון. כך גם הקמפיין המבורך הזה ששם את החלומות של נערות וילדות במרכז, ומזכיר להן שהן יכולות לחלום – ובגדול. אנחנו נהיה כאן להאמין ולתמוך בהן״.

מ”מ וסגנית ראש העירייה, יו”ר ועדת מעמד האישה – ליאל אבן זהר: “כל ההמצאות, ההצלחות וההישגים החלו כחלום. ביום זה חשוב לנו להגיד לילדות ולנערות תחלמו בגדול והגשימו בגדול. בקמפיין היה חשוב לנו לפנות לנערות ולילדות במסר שתמיד יש פעם ראשונה – בין שאתן הדור הראשון להשכלה במשפחה, ובין שכל הסביבה אומרת שזה בלתי אפשרי או שאף אישה עוד לא הייתה בתפקיד הזה – את יכולה להיות הראשונה שתפתח את הדרך לאחרות. תחלמי בגדול והגשימי – אנחנו מאמינות בכן״.

לחוברת האירועים המלאה לחצו על הלינק: https://user-1723486.cld.bz/rishonlezion-womens-month-2023/12

לפרטים נוספים, המשרד לקידום מעמד הנשים בטל’: 03-9682431, או במייל: danae@rishonlezion.muni.il

השארת תגובה