להתגרש באהבה! כל הטיפים בדרך לגירושין באהבה, בלי בתי משפט, ריבים ופילוג בין כל בני הבית

קניון רוטשילד ראשון לציון

גירושין הם עסק מסובך וקשה, שלרוב מגיע למקומות קשים שהזוג לא האמין שיגיע אליהם אי פעם. אז אם יום המשפחה עובר עליכם במחשבות על פירוק הזוגיות, דעו שאפשר גם אחרת. הנה כל הטיפים בדרך לגירושין באהבה, בלי בתי משפט, ריבים ופילוג בין כל בני הבית

כל זוג ששקל להתגרש, מכיר את המחשבות המאיימות והמפחידות שלעיתים די בהן כדי להחליט שלא להתקדם עם ההליך ולהישאר בתוך המערכת הזוגית המורכבת. מה אם אגיד לכם שאפשר גם אחרת? הכירו את הגירושין בהסכמה- הליך לפיו זוגות המבקשים להתגרש יכולים לעשות זאת במידה ושני בני הזוג מעוניינים להתגרש, והוא מציע תהליך נוח ורגוע, בליווי של משרד עורכי דין מקצועי המתמחה בהליך הגירושין ומלווה את שני בני הזוג.

במסגרת ההליך, ניתן לנסח הסכם גירושים בהסכמה, שיהיה מותאם על שניכם ויכלול את כל הנושאים החשובים בפירוק מערכת היחסים והחיים המשותפים שלכם. בנוסף, תגיעו להסכמה לגבי תנאי הפרידה ותחילת החיים החדשים שלכם כזוג גרוש.

ניסוח ההסכם מתבצע על-ידי משרד עורכי דין לדיני משפחה בעל ניסיון בתחום הגירושין, והוא כולל בתוכו בין היתר פירוט לגבי משמורת על הילדים, במידה ויש ילדים מתחת לגיל 18, חלוקת רכוש וכסף של בני הזוג ותשלום מזונות. כאשר בני הזוג יושבים מול עורך הדין, זה הזמן בו הם יכולים להעלות את הדרישות והרצונות שלכם מההליך על מנת שכל צד יהיה מרוצה מהניסוח הסופי של החוזה.

החוק בישראל מחייב היום לעבור הליך גישור לפני פנייה לערכאות משפטיות. הליך הגישור יכול להתבצע עם עורך דין להסכם גירושין שיידע לכוון את הזוג לניסוח הסכם. הליך הגישור מאפשר להגיע להסכם בתהליך מהיר כשהמטרה היא לפגוע כמה שפחות בילדים המשותפים ולהביא אותם לשגרה חדשה ובריאה יותר בהקדם האפשרי. ההסכם למעשה, יסגור את כל הנושאים החשובים ביותר הנוגעים לתהליך הגירושים ויקל על בני הזוג והמשפחה כולה.

בתום תהליך הגישור לגירושין בהסכמה, ניתן להגיע לחתימת הסכם רשמי מול עורך הדין לגישור, לאחריו מועבר ההסכם לבית המשפט לדיני משפחה לצורך אישור סופי שלו. וברגע שיש אישור סופי להסכם הליך גירושין בהסכמה, תוכלו להתחיל דף חדש בחייכם האישיים. בדרך זו אתם מספקים פתרון אישי וחשוב לכם ולילדים המשותפים שלכם ומונעים יצירת סכסוך מתמשך על רקע פירוק הנישואים שלכם.

אז רגע לפני שתבחרו לשנות את הסטטוס המשפחתי שלכם, זכרו שיש חשיבות מכרעת גם לאופן שבו תבחרו להתגרש. מחשבה מראש ובחירה בדרך של גירושין בהסכמה יאפשרו לכם לפתוח דף חדש בחייכם, מבלי לקרוע ולהרוס את הדף הקודם.

כותבת המאמר והמצולמת היא עו”ד גלית צור, מנהלת פורום גירושין בזאפ משפטי.

השארת תגובה