פרויקט צילום של מתמודדי נפש ממרכז יה”ל ראשון לציון הוביל להפקת לוח שנה מעורר השראה!

צילום – עמותת “איכות בשיקום”.

פרויקט צילום של מתמודדי נפש, בני משפחה ואנשי צוות ממרכז יה”ל ראשל”צ של עמותת איכות בשיקום הוביל להפקת לוח שנה מעורר השראה!

צילום – עמותת “איכות בשיקום”.

לוח שנה חדש חדש יוצא לדרך לקראת ראש השנה מנציח תהליך אמנותי-יצירתי בו מתמודדי נפש, בני משפחה למתמודדים ואנשי צוות תיעדו את חייהם. התוצאה: לוח ססגוני וצבעוני הנושא את בשורת שיקום.

צילום – עמותת “איכות בשיקום”.

״חוסנה של נקודת מבט״ – פרויקט צילום המהווה את נקודת השיא של סדנת פוטותרפיה בהנחייתו של דרור כץ, מורה לצילום ואוצר ובליווי מקצועי של המנהלות המקצועיות בעמותת איכות בשיקום.

צילום – עמותת “איכות בשיקום”.

בסדנה השתתפו מתמודדים, בני משפחה ואנשי צוות מכל מסגרות העמותה שלא מכירים האחד את השני, כדי ללמוד את שפת הצילום. בתחילת הסדנה המשתתפים לא ידעו מי דייר בהוסטל, בדיור מוגן, מי בן משפחה למתמודד, מי צוות, ומי אולי גם וגם.

צילום – עמותת “איכות בשיקום”.

השיח על צילום, על סקרנות, האומץ להגיע ולהיחשף, וחוויית הצילום המשותפת יצרו מרחב התמודדות אינטימי בטוח ומחזק, נטול סטיגמות. הסדנה חיזקה במשתתפים את ההבנה שמשאבים המצויים בתוכנו לצד מבט, הכרה, ומעגלי שייכות ותמיכה הם אבני היסוד לבניית חוסן.

צילום – עמותת “איכות בשיקום”.

הצילומים התקיימו בחווה החקלאית העירונית בעיר חולון. התמונות נותנות הצצה לתהליך מרגש שעברה הקבוצה ומבטאות את העוצמה של הבחירה בנקודת מבט.

עלות לוח השנה – 40 ₪ והוא נמכר במשרדי עמותת איכות בשיקום בחולון ובמרכזי יה”ל ברחבי הארץ ( ראשל”צ, חדרה, אשדוד וכפר סבא).

ניתן לרכוש גם אונליין גם באמצעות הקישור הבא:

לחצו כאן !

לפרטים נוספים – 035552784. צילום – עמותת “איכות בשיקום”.

השארת תגובה