חולצו שני אחים קטנים מרכב נעול בראשון לציון

ראשון לציון: בחום הכבד של היום, מתנדבי ידידים חילצו שני אחים קטנים שננעלו בשגגה ברכב • ״נפלא להשיב לאמא את ילדיה הקטנים״

צילום: ידידים

היום (שלישי) בשעה 15:24, התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות שני אחים קטנים, תינוק כבן חודשיים ואחותו הפעוטה כבת שנה וחצי, שננעלו בשגגה ברכב לעיני אמם, ברחוב ההתיישבות בראשון לציון.

ישראל משה, מוקדן ידידים שענה לשיחה, לקח פרטים והוציא קריאת חירום למתנדבים. שמוליק קליין וזמיר דבורה, מתנדבי הסניף, נענו לקריאה והגיעו למקום במהירות. בעבודת צוות ובמיומנות חילצו המתנדבים את האחים הקטנים בשלום, וללא גרימת נזק לרכב.

שמוליק וזמיר מספרים: ״שעת צהרים, והחום בחוץ היה כבד. הגענו למקום מיד עם קבלת קריאת החירום. היתה המולה סביב הרכב הנעול, שהיה מונע וממוזג, והילדים בתוכו. התחלנו בפעולות החילוץ, כל אחד מצידו האחר של הרכב, ועד מהרה הצלחנו לחלץ את הילדים הקטנים. האמא בכתה מהתרגשות, והסובבים הריעו לנו ושיבחו את מהירות החילוץ. נפלא להשיב לאמא את ילדיה הקטנים״.

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח- קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה של נעילת דלת רכב יש ליצור קשר עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

השארת תגובה