חברת מועצת העיר ראשון לציון, הדס הכהן: ‘אני מתמודדת למועצה בסיעה עצמאית ‘עשייה ללא הפסקה’ וזקוקה לסיוע שלכם ושלכן’

קניון רוטשילד ראשון לציון
חברת מועצת העיר, הדס הכהן, אין מפלגה מאחורי ואני זקוקה לציבור. צילום: פרטי.

תושבים ותושבות יקרים/יות ,חמש שנים בלי הפסקה אני מקבלת את הפניות שלכם/ן ,נלחמת על הזכויות שלכם/ן ומטפלת באהבה ובהתנדבות מלאה לטובתכםן התושבים ולטובת עירינו הראשונה לציון. בכל פנייה ובכל החלטה במהלך החמש שנים הללו ראיתי את טובת התושבים וטובת העיר.

כעת לקראת הבחירות שיתקיימו ביום שלישי 31.10.2023 אני מתמודדת למועצה בסיעה עצמאית -“עשייה ללא הפסקה” אני זקוקה לסיוע שלכם ושלכן על מנת להבטיח את הבחירה בי ושאמשיך לפעול למענכםן ולעתיד עירינו.

קמפיין בחירות הינו עסק יקר מאוד, ומצריך משאבים רבים, וכסיעה עצמאית על-מפלגתית האתגר גדול יותר לגייס תקציב. תמיד אמרתי והבטחתי לעצמי לשרת את הציבור ממקום נקי וראיתי את האינטרס הציבורי לנגד עיני. בכוונתי להמשיך בדרך זו, בדיוק כפי שעשיתי עד עתה.

אני מגיעה לבחירות הללו עם קבלות על עשייה ללא הפסקה ובנושאים החשובים מאוד לציבור ובעיקר אלו הנזקקים לשירות העירוני (ילדים ואנשים עם צרכים מיוחדים, נכים, אזרחים ותיקים, נשים, חד הוריות ועוד). בעבודתי למענכם זה לא רק הדרייב והרצון לסייע, אלא גם ובעיקר הידע המקצועי שלי בתחומים בהם עוסקת והלימוד היום יומי של הנושאים המאתגרים שאתם התושבים הבאתם לפתחי.

ככל שסיעתי תצבור יותר מנדטים כך השפעתה במועצה תהיה גדולה יותר! כל זאת יתאפשר בפרסום טוב ועבודה מקצועית ומשאבים הדורשים תקציב.
אני פונה אל כל אחד ואחת מכםן בבקשה לעזרה. ומבקשת מכם לעזור לנו להצליח במשימה החברתית הזו. כדי שנוכל לה מבקשת את עזרתכם לקחת חלק בקידום הקמפיין – אם בתרומת כספים למימון שילוט וצרכי פרסום, אם בדברי דפוס, אם בסיוע ביום הבחירות כממריצים ושותפים לספירת הקולות.

על פי חוק התמיכה שלכם יכולה להגיע עד לתקרת 5000 ₪ לאדם מאנשים פרטיים ולא תאגידים. אשמח לכל סכום על מנת להצליח במשימה החברתית החשובה הזו. גם 100 ₪ או 200 ₪ או 300 הם עזרה.

אציין כי כל צעד או בקשה שלי, מלווים בייעוץ משפטי ועומדים בדרישות החוק ומדובר בחשבון בנק מפוקח שנפתח לצורך הבחירות. מצרפת למטה את פרטי החשבון להפקדה.

מאמץ קטן מצדכםן הוא סיוע גדול עבור כולנו!
להלן פרטי החשבון –
ד”ר הדס-מלכה הכהן חשבון בחירות
בנק יהב (בנק 04)
סניף 136
מספר חשבון- 168493
אני בשביל כולם ומבטיחה להיות שליחה נאמנה לזכויות שלכם ולעתידינו בעיר הזאת!.

בתודה מראש, שלכםן באהבה.
דר’ הדס הכהן- המשנה לראש העיר ראשון לציון, יו”ר סיעת עשייה ללא הפסקה.
טלפון לפניות אישיות והתגייסות לטובת הדבקת שלטים וסיוע ביום הבחירות – 054-2900898 או 054-2767220

השארת תגובה