עיריית ראשון לציון יוצאת בסבב הטבות נוסף למגויסי צו 8, למשרתי הקבע מגויסי לחימה, ולבני משפחותיהם

קניון רוטשילד ראשון לציון
צילום: דוברות העירייה.

כרטיסים להצגות בהיכל התרבות, לחי כיף ולסרט, שירותי בייביסיטר, סדנאות ומפגשי העשרה: עיריית ראשון לציון יוצאת בסבב הטבות נוסף למגויסי צו 8, למשרתי הקבע מגויסי לחימה, ולבני משפחותיהם

ראש העיר רז קינסטליך. צילום: דוברות העירייה.

עיריית ראשון לציון יוצאת בסבב הטבות נוסף עבור מילואימניקים.ות מגויסי צו 8, משרתי.ות הקבע מגויסי לחימה, ובני משפחותיהם. בין היתר, מציעה העירייה זוג כרטיסים להצגות בהיכל התרבות (על בסיס מקום פנוי), שייט באגם הסופרלנד, כרטיסים ב-10 שקלים בלבד לחי כיף, שירותי בייביסיטר, סדנאות NLP, הקרנת סרט, כולל פופקורן, ב-15 שקל; מפגשי העשרה ועזרה לימודית; סדנאות מיוחדות ועוד.

צילום: דוברות העירייה.

נזכיר, כי בחודש נובמבר האחרון יצאה העירייה בשבוע הוקרה מיוחד לחיילות וחיילים מגויסי צו 8 ובני משפחותיהם, שכלל גם הוא שלל הטבות ופעילויות. כעת, כאמור, יוצאת העירייה בסבב הטבות נוסף עבורם.

לרשימת ההטבות המלאה והרשמה לפעילויות לחצו על הקישור:

לחצו כאן !

ראש העירייה, רז קינסטליך: “אנו מצדיעים למי שהשאירו את המשפחה ואת חייהם מאחור כדי לצאת ולהילחם על הבית – ועושים זאת בגבורה כבר ארבעה חודשים. אנו מצדיעים וחושבים גם על בני משפחותיהם שמתמודדים עם קשיים ועם מציאות שלא הכרנו קודם. במיוחד בשבילם יצאנו בסבב שני של הטבות שנועדו להגיד להם תודה ולהפיג עבורם את המתח ואת הקושי של התקופה הזאת”.

השארת תגובה