לא תאמינו היכן פתחה סניף חדש רשת הסופרמרקטים AM:PM שפתוחה 24 שעות ביממה

צילום: יח”צ.

ממשיכה במגמת הצמיחה: am:pm פתחה את הסניף הראשון שלה בראשון לציון החנות החדשה בשכונת נרקיסים הצעירה משתרעת על פני שטח של כ-220 מ”ר ובהקמתה השקיעה הרשת כ-2 מיליון שקלים

צילום: יח”צ.

am:pm רשת הסופרמרקטים האורבנית המביאה חווית קנייה דינאמית ותוססת 24/7, ממשיכה להרחיב את פריסת החנויות ולהגביר את נוכחותה מחוץ לתל אביב. לאחרונה פתחה am:pm סניף חדש בראשון לציון ברחוב ירושלים 131 שבשכונת נרקיסים הצעירה והצומחת. מדובר בסניף ראשון של אמפמ בעיר והוא מצטרף ל-60 חנויות הרשת הפועלות ברחבי הארץ מחיפה ועד נס ציונה.

צילום: יח”צ.

הסניף החדש משתרע על פני שטח של כ-220 מ”ר ובהקמתו הושקעו כ-2 מיליון שקלים. החנות שפועלת במתכונת 24/7 מציעה לתושבי שכונת נרקיסים שפע של מוצרים איכותיים במרחק נגיעה – מאפים טריים הנאפים במקום מדי יום, מגוון רחב של מוצרי חלב ותחליפיו, מחלקת פירות וירקות טריים המתחדשת בתדירות יומית, מחלקת יינות ואלכוהול עשירה ומגוונת, מוצרי פארם ותינוקות, כלי בית וניקיון, מזון וציוד לבעלי חיים ועוד.

שיראל חוגג, מנכ”ל am:pm, ציין: “סניף אמפמ נרקיסים מצטרף לעשרות רבות של חנויות הרשת המביאות בשורה חדשה ואיכותית בתחום הצריכה הקמעונאית העירונית. בשנת 2023 התרחבה am:pm ב-3 סניפים חדשים שהוקמו בהשקעה כוללת של מעל ל-8 מיליון שקלים. גם במהלך השנה הקרובה צפויה הרשת לפתוח חנויות נוספות במיקומים אסטרטגיים ברחבי הארץ.”

צילום: יח”צ.

השארת תגובה