המדינה השנייה בעולם והראשונה מחוץ לאסיה עם חנות קונספט ראשונה מסוגה בראשון לציון, למותג Dreame

צילום: דניל קונטורוביץ’.

קבוצת קריסטלינו, המשווקת הרשמית של Dreame בישראל, משיקה חנות קונספט חדשנית וראשונה מסוגה בישראל בקניון הזהב בראשון לציון, בהשקעה של כ-1.5 מיליון ש”ח

צילום: דניל קונטורוביץ’.

מוצרי Dreame נמכרים בלמעלה מ-4,000 חנויות ברחבי העולם, ונהנים מהם למעלה מ-21 מיליון משקי בית ביותר מ-120 מדינות. קבוצת קריסטלינו, המשווקת הבלעדית של מותג Dreame בישראל, מובילה מהלך עולמי בשיתוף החברה הבינלאומית ופותחת חנות קונספט חדשנית וראשונה מסוגה בישראל, וכן הראשונה של המותג מחוץ לאסיה, בקניון הזהב בראשון לציון.

צילום: דניל קונטורוביץ’.

מדובר בחנות הקונספט השלישית בעולם של Dreame, אחרי שתי חנויות המותג במלזיה, כאשר ישראל היא למעשה המדינה השנייה בעולם שנבחרה לפתוח חנות קונספט על ידי החברה העולמית. בנוסף, בתחילת דרכו של המותג קבוצת קריסטלינו הייתה הראשונה בעולם לקבלת זיכיון שיווק ל-Dreame.

צילום: דניל קונטורוביץ’.

לאחר שביססה את מעמדה כחברה חדשנית וכמי ששינתה את שוק שואבי האבק בעולם וגם בישראל – מותג Dreame, המשווק בישראל על ידי קבוצת קריסטלינו, בצעד חדשני ונוסף בישראל, כאשר במהלך פתיחת החנות, שגודלה הוא כ-40 מ”ר, השקיעה החברה כ-1.5 מיליון שקלים.

צילום: דניל קונטורוביץ’.

המותג שהצליח ליצור באזז ולקבץ סביבו קהל צרכנים אדוק ברחבי העולם, זוכה לקבל ציונים גבוהים באתרי הדירוגים השונים, וכן חרת על דגלו את מהפכת ה- Aiבזירת שואבי האבק העולמית. בעולם, ובישראל בפרט, החיבה העזה של הצרכנים לחידושים טכנולוגיים האיצה את שוק השואבים הרובוטיים והשוטפים לפופולריות עצומה בשוק המקומי, בעוד השואבים הפכו לגאדג’ט נחשק וסמל סטטוס של ממש, כזה שמשנה את תפיסת ניקיון הבית ואפילו משנה חיים.
ההצלחה הזו, לא נעלמה מעיניהם של המומחים שלDreame והכינה את הקרקע לשלב הבא והטבעי בהתפתחות המותג בישראל והיא השקת חנות קונספט ייחודית למותג אשר תנגיש את החזון הטכנולוגי שלDreame בצורה שלא הייתה אפשרית בעבר בישראל, תאפשר לצרכנים להתחבר לראייה ההוליסטית של החברה, לחוות אותה במו עיניהם, ולהבין כיצדDreame תוכל לשפר את איכות חייהם באמצעות פתרונות טכנולוגיים חדשניים ומעוצבים – הן בתחום הלייפסטייל (ניקיון הבית), ה- Wellnessוהבית, והן בעולמות הגאדג’טים – במה שניתן להגדיר כמהפכה אמיתית.

חנות הקונספט החדשנית תציג את מיטב המוצרים המתקדמים שלDreame המביאה עידן חדש לתחום באמצעות חוויה טכנולוגית פורצת דרך, כזו שאין שנייה לה בעולם, שקובעת סטנדרטים חדשים בתעשייה, וכמובן חוויית לקוח ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר. מעבר לשואבי האבק העוצמתיים והטכנולוגיים של המותג, חנות הקונספט בראשל”צ תאפשר חוויית התנסות גם בשאר המוצרים ש- Dreame ישראל משווקת ועתידה לשווק בתחומי ניקיון הבית, טיפוח הגוף ועולם היופי, כגון מייבשי שיער חדשניים ומוצרים נוספים.

לקראת ההשקה, החברה הבינלאומית הביאה לישראל במיוחד את DreamDog – הכלב הרובוטי שעתיד לחולל מהפכה בשוק הגאדג’טים העולמי בשנה הקרובה. DreamDog בעל ממשק אינטואיטיבי וידידותי למשתמש המאפשר למשתמשים החל משילוב של פעולות יום-יומיות (ריקוד, הליכת ירח, קפיצה ועוד) ועד לפיצ’ר מתקדם של מענה על שאלות.

מעבר ל-FUN האדיר ולחדשנות המדהימה שהוא מביא איתו, הכלב הרובוטי יכול לבנות מפות פנימיות באמצעות מכ”ם לייזר וחיישני תפיסה שונים, וניתן להגדיר לו נקודות סיור על אפליקציה, והיא יכולה ליצור באופן אוטונומי מסלולי סיור וללכת לצד הנקודות לפי הסדר. כל זאת במגוון גרפיקות, תקשורת רב לשונית ותצוגה של כמעט 360 מעלות. DreamDog יכול להתחבר לשרת הרשת דרך הבית WiFi וניתן לשלוט בו מרחוק באמצעות האפליקציה לנייד, כדי לצפות בשדה הראייה שלו בבית ולכוון אותו לאן שרק רוצים.

רונן סלם, מנכ”ל Dreame ישראל: “המהלך אותו אנו מובילים ביחד עם חברת Dreame העולמית הוא פורץ דרך וחסר תקדים בישראל. בחירתה של Dreame לפתוח את חנות הקונספט השלישית בעולם בישראל מעידה על ההצלחה הגדולה של המותג בקרב הקהל הישראלי, על צמיחת והתפתחות שוק שואבי האבק החדשניים, ועל הפוטנציאל האדיר הגלום בשוק המקומי. Dreame היא חברה בינלאומית פורצת דרך בתחומה ומבססת מעמדה כמובילה טכנולוגית, כזו שמעניקה לצרכנים ערך מוסף, משנה את תפיסת הניקיון הביתי ולמעשה משנה חיים. בחנות הקונספט תשווק Dreame ישראל את כלל המוצרים המתקדמים של החברה בכל הקטגוריות, לקראת התרחבות משמעותית של החברה – בקטגוריות נוספות, חדשות וחדשניות, ובמוקדים נוספים – ואין כל ספק כי Dreame תמשיך להתהוות כחדשנית ביותר וכמובילה בכל תחומי פעילויותיה”.

על Dreame
Dreame Technology, שהוקמה בשנת 2015, היא חברת מוצרי צריכה חדשנית המתמקדת במכשירי חשמל ביתיים חכמים עם החזון “לשפר את איכות החיים” של משתמשים ברחבי העולם. החברה מתמקדת במכשירי ניקוי מתקדמים על ידי מינוף טכנולוגיות אסטרו-דינמיות פורצות דרך המגובות בלא פחות מ-150 פטנטים רשומים, ובעזרת צוות מחקר ופיתוח המורכב ממומחים בתחום ההייטק, התעופה והחלל.

בסוף 2017Dreame הצטרפה לאקוסיסטם של Xiaomi ככוח המניע והמפעל המוביל של מכשירי ניקוי ביתיים חכמים. מאז, למעלה מ-21 מיליון משקי בית בלמעלה מ-120 מדינות נתנו אמון במוצרי Dreame הנמכרים בלמעלה מ-4,000 חנויות ויותר מ-7.5 מיליון חברי מותג ברחבי העולם.

המנכ”ל והמייסד, מר יו האו, התמקד במכניקת נוזלים חישוביים באוניברסיטת Tsinghua. יזמות וטכנולוגיה הן אהבות חייו. בגיל 12 המציא את “מעגל השליטה הכפולה”, שם מקורו של חלומו הטכנולוגי. בשנת 2009 השיק יו האו פרויקט מחקר חלל בשם “סדנת שמיים” באוניברסיטת Tsinghua ומשך תשומת לב והשקעה של חברת בואינג. “סדנת שמיים” הייתה המרחב המוקדם ביותר בסין, וכיום הוא הצוות המוביל בטכנולוגיית הסטודנטים באוניברסיטת .Tsinghua מכיוון שמדע התעופה והחלל הוא טכנולוגיית הליבה מאחורי Dreame, החברה בנתה צוות מחקר ופיתוח וצוות ניהול מוצר בתחום ההייטק. אנשי המחקר והפיתוח מהווים עד 80% מהצוות, עם עדיפות בהתמודדות עם בעיות טכניות מרכזיות, כולל מומחים שעבדו בעבר בפרויקט שנז’ו 6.

בחזרה לליבת הפעילות של Dreame, החברה מתחדשת כל העת בתחום הניקיון החכם ויישום טכנולוגיות מתקדמות על שואבי אבק אלחוטיים, רובוטים גורפים ועוד, ובונה בהדרגה את קו המוצרים שלה. במהלך תהליך הייצור Dreame מאמצת שלושה קווי ייצור כדי להבטיח תפוקה שנתית של מיליוני יחידות במגוון רחב של קטגוריות.

השארת תגובה