השנה, כולנו יחד נישא תפילה! יוזמה מרגשת ויחודית של חבר מועצת העיר אוהד אוזן

חבר המועצה אוהד אוזן. צילום:פרטי.

לראשונה בעיר ראשון לציון, תתקיים תפילה מרכזית אחת לכל הציבור הדתי והמסורתי בעיר, בה ישתתפו מעל 20 קהילות מרחבי העיר, במתחם בית ספר סיני

את התפילה ינהל החזן הבינלאומי, ישראל נחמן, עם הרכב ווקאלי ומוזיקלי מלא במגוון סגנונות בהלל והודאה.

עוד בתוכנית שגובשה, תהיה הרקדה גדולה של תנועות הנוער הדתיות: בני עקיבא והצופים הדתיים חניכי העיר. גם לילדים הקטנים יותר דאגו ותהיה למענם הופעה של וירטואוז הג’אגלינג נועם פרוכטר.

את סיום הערב יחתום, סא”ל במי’ל אודי בן חמו , שהיה גם מנכ”ל קפה שפירא לשעבר, עם הרצאה מרתקת בנושא ‘התבגרותה של מדינת ישראל’.

חבר המועצה, אוהד אוזן אומר למקומון ראשון: ” השנה את יום העצמאות נחגוג באופן שונה. ליבנו עם משפחות החטופים ועם חיילנו ותפילה ותקווה הן “התרופות” הטובות ביותר לנפש.”

“אני גאה בערב האיכותי שיזמתי ומאמין כי זו תהיה מסורת רבת שנים. אני רואה את ערך הקהילה והפעילויות המשותפות כערך חשוב להשיג אחדות ותפילת יום עצמאות משותפת היא יוזמה אחת מיני רבות שנעה במעגל השנה ובאה לחזק את ערך האחדות בין קהילות העיר. אני מודה לגבאי בתי הכנסת ולחברי ההנהלות הרבות ששתפו פעולה הן בתכנון הרעיון והן בקידום הערב המיוחד בקרב הקהילות שלהם. לבית המדרש חי בקהילה בראשות הרב גלעד ספרוני, שהם שותפים לכל דבר ועניין בעשייה התורנית בעיר.”

“תודה לראש העירייה רז קינסטליך על השותפות בעשייה והכלים שנותן לנציגי הציבור להעמיד ארועים מעין אלה.תודה מיוחדת לקומונריות של סניפי בני עקיבא ולמרכזת של הצופים הדתיים.”

“אולי זה המקום לומר כי בתוקף הסמכויות שניתנו לנו בהסכם הקואלציוני, אנו אחראיים על תנועות הנוער הדתיות וכבר אחרי החג קבעתי איתם פגישת עבודה, על מנת להחזיר עטרה ליושנה בכל הסניפים בעיר, כי אני מאמין שהנוער הוא העתיד של הציבור הדתי בעיר.”

“אני מזמין את הציבור להשתתף איתנו בארוע ונצא כולנו מחוזקים מהערב הזה שיהיה עוצמתי, גם עם תפילה וגם עם הנאה מנעימות מבית אבא והחברותא.
חג עצמאות שמח. שלכם, אוהד אוזן חבר מועצת העיר מחזיק תיק מסורת ישראל בקהילה ותיק אסטרטגיה עירונית.”

איחוד לבבות בשעה קשה זו , זהו צו השעה, אוהד אוזן חבר מועצת העיר ראשון לציון. צילום:פרטי.

השארת תגובה