מי המתווך הטוב ביותר באזור ראשון לציון מדד המתווכים של madlan קובע:

צילום אילוסטרציה FX.

אלו הם משרדי התיווך המובילים בראשון לציון לשנת 2024 : מדד המתווכים של madlan הוא מדד אובייקטיבי ובלתי תלוי המדרג את משרדי התיווך המובילים בישראל. טל קופל, מנכ”ל madlan: “מדד המתווכים מתבסס על מחקר ונתוני שטח, ומטרתו שהישראלים לא יהיו אובדי עצות בבחירת מי שמלווה אותם בעסקה הגדולה בחייהם. זו השנה הרביעית ש-madlan לוקחת על עצמה לייצר ולשקף לציבור סטנדרט בלתי תלוי ואובייקטיבי בכל מה שקשור לבחירת המתווך הנכון, תוך שהיא מצביעה על משרדי התיווך והמתווכים המובילים בכל עיר ואזור”

טל קופל מנכ”ל מדלן, (צילום: אורית פניני).

למרות שרבים נעזרים בשירותיהם בכל מה שקשור לקניית, מכירת, שכירה או השכרת דירה, עבודת המתווכים בישראל עדיין שנויה במחלוקת. הולך וגובר הצורך במדד איכותי, שייתן פריזמה רחבה ומקצועית על עבודתו של המתווך – וכאן נכנסת madlan לתמונה.

מדד המתווכים, אותו השיקה החברה לפני חמש שנים, מדרג את משרדי התיווך ואת המתווכים בישראל, ומטרתו היא לספק למוכרי ורוכשי הדירות בישראל כלי תומך בבחירת מתווך מקצועי ואמין אשר ילווה אותם בתהליך. מדד המתווכים, שסקר השנה כ-85 ערים ואזורים ברחבי הארץ, נותן ללקוחות הפוטנציאליים את האפשרות להבין ולבחור מי המתווך שמטפל בעניינם, וכיצד הניסיון והמקצועיות שלו באים לידי ביטוי מול מתווכים אחרים באזור. הפרמטרים העיקריים הנבחנים במדד המתווכים של ישראל מתבססים על מחקר איכותי וסטים מדידים של קריטריונים שונים ואובייקטיבים, כגון כמות העסקאות של כל משרד, היקף הפעילות ומספר הנכסים המטופלים בבלעדיות.

השנה מתייחס המדד ל-85 ערים ויישובים בפריסה נרחבת: ת”א-יפו, חיפה והקריות, ירושלים, רעננה, חולון-בת ים, ראשון לציון, באר שבע, נתניה, הרצליה, פתח תקווה-רמת גן, אזור השומרון, חדרה והסביבה, עמק יזרעאל, עוטף עזה ועוד. המידע מפורסם בשקיפות באתר מדלן וזמין בחינם לכל המעוניין.

אלו המשרדים שקיבלו את הדירוג הגבוה ביותר באזור ראשון לציון על פי המדד: חמישה יועצי נדל”ן, פרו בונה, הבלוק סוכנות לנדל”ן, הראשונים בנדל”ן – M&E GROUP, K.S נדל”ן, הדרך הנכונה, א.א. דירות ראשון, נדל”ן היקב, מליון “1,000,000” נכסים, ורימקס אידאל

לדברי טל קופל, מנכ”ל madlan, “לאור הגידול העצום בתחום התיווך בישראל, מדד המתווכים נותן מענה לצורך אמיתי שקיים בתחום. בחירת מתווך מתאים היא חלק חשוב מאוד בתהליך מציאת בית, במיוחד בשוק הישראלי, ומדלן לקחה על עצמה לייצר סטנדרט בכל מה שקשור לבחירת המתווך הנכון עבור לקוחותיה. המדד של madlan הוא מדד אובייקטיבי ובלתי תלוי, שנערך בעזרת מחקר מעמיק של האנליסטים שלנו והתבססות על נתוני שטח.

“מאז הקמתה ב-2012 madlan שואפת להפוך את שוק הנדל”ן הדינמי והמורכב לשקוף, הוגן ופשוט יותר עבור כל הצדדים. מדד המתווכים הוא נדבך נוסף בפתרון הכולל שמציעה madlan, כלי תומך החלטה בתהליך עבור קונים, מוכרים ומשקיעים כאחד. המדד מצביע על המקצועיים והטובים ביותר בענף בכל עיר ועיר בישראל, כך שמעכשיו הישראלים לא יהיו אובדי עצות בבחירת המתווך שילווה אותם בעסקה הגדולה בחייהם”.

השארת תגובה