כ-20,000 אלף מילדי ראשון לציון צעדו בעשרות תהלוכות ל”ג בעומר של חב”ד

צילום: חב”ד.

ביום ל”ג בעומר נראה מחזה סוריאליסטי בראשון לציון: מאות יצאו מפתחי החנויות והקניונים והביטו בהתפעלות בהפגנות ותהלוכות יוצאות דופן וייחודיות: תהלוכות ילדים והורים הצועדים כמו במסדר צבאי לקול צלילי שירים יהודיים, נושאים בידיהם שלטים המעבירים מסר חיובי וחינוכי, מסר של לכידות חברתית, של כבוד זה לזה, של התלכדות סביב ערכי הנצח של העם היהודי

צילום: חב”ד.

כ-20,000 אלף מילדי העיר צעדו בעשרות תהלוכות ל”ג בעומר בעיר לאורך צירי התנועה המרכזיים, וזאת לפי קריאתו של הרבי מליובאוויטש לכנס את ילדי ישראל ביום סגולה זה – “יום שמחתו של רשב”י.

סרטון מרגש . צילום: חב”ד.
צילום: חב”ד.

בכל האירועים נשאו המשתתפים תפילה וקראו פרקי תהילים לשלומם של חיילי צה”ל והחזרתם של כל החטופים מהשבי בעזה. תפילה מרגשת במיוחד נערכה ברחבת בית הכנסת הגדול כשהקהל הרב גודש את כיכר המייסדים. חזן בית הכנסת קרא את תפילת “מי שבירך” לחיילי צה”ל והשליח הראשי של חב”ד בעיר ויו”ר בתי חב”ד הרב יצחק גרוזמן הפריח לשמים “מכתב לאלוקים” מחובר לעשרות בלונים ובו בקשה לביאת משיח.

צילום: חב”ד.

חלק מהאירועים נערכו כבר במוצאי שבת, ליל ל”ג בעומר, ורובם בשעות אחרי הצהריים של ל”ג בעומר בכל שכונות העיר ממערב למזרח: נווה חוף, מתחם האלף, חתני פרס נובל, נאות אשלים, נאות שקמה, רמת אליהו ונווה ים, נווה דקלים, קריית גנים, קריית הלאום, קריית כרמים, קריית ראשון, נחלת יהודה הוותיקה והחדשה, אברמוביץ ומשולש ז’בוטינסקי, האירוס, גן נחום, השומר, מישור הנוף ונווה הדרים, מרום ראשון, רביבים, רמב”ם, נעורים וקדמת ראשון, נרקיסים, רקפות, חלום ראשון וכלניות ושיכון המזרח.

צילום: חב”ד.
צילום: חב”ד.
צילום: חב”ד.
צילום: חב”ד.

השארת תגובה