עובד המינהל לשילוב חברתי צדוק עומסי זכה באליפות ישראל בטניס שולחן לאנשים עם מוגבלות

מאת: מיקי אלון.

עומסי הלוקה בשיתוק מוחין, השתתף בתחרות של ספורטאי איל”ן והתמודד מול כ-40 ספורטאים עם מוגבלויות מרחבי הארץ * צדוק לא נותן למגבלותיו לעצור אותו, הוא גם שוחה ואף זכה בעבר ארבע פעמים באליפות ארצית לרכיבה על סוסים * בין לבין הוא גם מרצה וסטנדאפיסט מוכשר * ” צדוק מלמד אותנו יום יום , שיעור על נחישות, התגברות על קשיים ועוצמות” מספרת ראש מינהל לשילוב חברתי בעיריית ראשון לציון, מלי בן-משה גריליכס

עובד המינהל לשילוב חברתי בעיריית ראשון לציון, צדוק עומסי (48), כבש השבוע שיא נוסף כשזכה באליפות ישראל בטניס שולחן לאנשים עם מוגבלות. את ההישג הזה קצר עומסי לאחר שגבר על 40 מתמודדים עם מוגבלויות בתחרות של ספורטאי איל”ן.
הספורט וההישגים לא זרים לצדוק, למרות מגבלותיו כלוקה שיתוק מוחין, הוא עוסק בענפי ספורט שונים כמו שחיה, התעמלות, ואף זכה בעבר ארבע פעמים באליפות ארצית לרכיבה על סוסים.

ראש מינהל לשילוב חברתי, מלי בן-משה גריליכס, התרגשה מההישג ואמרה: “צדוק כהרגלו, הפגין נחישות ומקצוענות ומהר מאד זכה בתואר של הטוב ביותר. צדוק מלמד אותנו יום יום , שיעור על נחישות, התגברות על קשיים ועוצמות. אנחנו גאים בו מאוד”.

אגב, צדוק רב פעלים ובנוסף לספורט, הוא מרצה מבוקש וסטנדאפיסט מוכשר שמופיע בכל הארץ עם המופע “נכות זו לא טרגדיה, זו אפילו קומדיה”. מעל הכל הוא אוהב לכתוב והרבה, בעיקר שירים.
“למרות הנכות הלא פשוטה שלי, לא ויתרתי לעצמי במשך כל שנות חיי, ובעקבות כך, נחלתי הצלחות וקטפתי הישגים אדירים בתחומי חיים רבים. הזכייה שלי בטניס שולחן היא שילוב מנצח של התמדה, כוח רצון ואמונה בעצמי. אני רוצה לפרגן לשתי המדריכות המדהימות שלי – רינה אשכנזי ומיטל לוי, שנותנות את כל כולן למען ההתקדמות וההצלחה שלי”.

השארת תגובה