נהגת צעירה מראשון לציון התנגשה במעקה הבטיחות מעמוד שנפל על הכביש וזכתה בפיצויים בסך כ-300 אלף שקלים

זה קרה ביום חורפי לפני כשלוש שנים. עמוד שנפל על הכביש גרם לנהגת צעירה תושבת ראשון לציון לאבד שליטה על רכבה ולהתנגש בעוצמה במעקה הבטיחות. מיד לאחר התאונה היא הובהלה לבית החולים ‘אסף הרופא’, שם נמצא כי היא סובלת מכאבים בצלעות וכן ממגבלה בטווח התנועה בצוואר, בכתף ובגב. 

אילוסטרציה, צילום: אורי אלון

באמצעות עורכות הדין ליטל ביבר-חייקין ולירון ביבר-הררי, ממשרד עוה”ד ביבר-לקואה-חייקין-הררי, הגישה האישה תביעות לפיצויים ותגמולים מהמוסד לביטוח לאומי (המל”ל) ומחברת הביטוח שביטחה את רכבה בביטוח חובה.

הצעירה עמדה בפני ועדה רפואית מטעם המל”ל, אשר קבעה לה אחוזי נכות בגין מגבלה קלה בטווח תנועות הגב והכתף, אשר זיכו אותה במענק חד פעמי בסך 54 אלף שקלים. 

ההפתעה הגדולה חיכתה לצעירה בהמשך. על אף התנגדות חברת הביטוח לנכות שנקבעה ועל אף טענתה כי אין לנכות הרפואית שנקבעה כל השפעה על חייה של הצעירה אשר חזרה לעבוד ואף השביחה את שכרה לאחר התאונה –   הגיעו הצדדים לפשרה, לפיה, שולמו לצעירה 238 אלף שקלים, וזאת מעבר למענק אותו קיבלה מהמל”ל. 

בית משפט השלום בראשון לציון נתן להסכם הפשרה תוקף של פסק דין.

עו”ד ליטל ביבר חייקין ועו”ד לירון ביבר הררי https://www.biber-law.co.il/ עוסקות בתביעות נזקי גוף וביטוח ושותפות במשרד עורכי הדין ביבר לקואה חייקין הררי, העוסק בתביעות ביטוח, נזקי גוף ודיני עבודה. 

השארת תגובה