עדן זכריה ז”ל תושבת ראשון לציון נרצחה בשבי חמאס וגופתה הוחזרה

קניון רוטשילד ראשון לציון

ראשון לציון כואבת ובוכה את רציחתה של עדן זכריה הי”ד, שנחטפה לעזה בשבת ה-7.10.23.

עדן ז״ל, תושבת העיר, בת 28 בהירצחה, הותירה אחריה זוג הורים – אביה זוהר ואימה אורין – עובדת עיריית ראשון לציון ואח אחד – גיא, שנלחמו ועשו כל שביכולתם כדי להשיבה הביתה, עד שהיום הגיעה לצערנו הבשורה הנוראה מכול.

עדן ז״ל הייתה מלאת בשמחת חיים, אהבה מאוד מוזיקה ואהבה לבלות במסיבות. היא נסעה למסיבה ברעים עם בן זוגה אופק קמחי ז״ל, אשר נרצח.

משפחתה מספרת שהיא הייתה ווינרית, תמיד זכתה במקום הראשון בכל תחרות שבה השתתפה. הייתה חכמה, יצירתית, משפחתית ואהבה מאוד לטייל בעולם.

עדן אהבה מאוד כלבים וגידלה ביחד עם אופק ז״ל שני כלבי ציד בהרבה אהבה. היא הספיקה באותו בוקר ארור לבקש מאביה שיישמור עליהם וידאג להם.

מאחורי עדן יש סיפור וחיים שלמים שנגדעו ברגע.
ראשון לציון משתתפת בצער המשפחה היקרה ומתאבלת על מותה.
עדן – נזכור אותך תמיד.
יהי זכרה ברוך.

צילום: דובר צה”ל – הגופות מובאות לישראל

תגובת דובר צה”ל:

צה״ל חילץ את גופותיהם של החטופים עדן זכריה ז״ל ורס״ב זיו דדו ז״ל

גופתיהם של החטופים עדן זכריה ז״ל ורס״ב זיו דדו ז״ל חולצו על ידי כוח צה״ל בפעילות של לוחמים מיחידה 504 באגף המודיעין וחטיבה 551 משטח רצועת עזה לשטח מדינת ישראל.

לאחר הליך זיהוי שבוצע על ידי גורמי רפואה ורבנות צבאיים, יחד עם המכון לרפואה משפטית ומשטרת ישראל, הודיעו היום (ג׳), נציגי צה״ל ומשטרה למשפחותיהם של עדן זכריה ז״ל ורס״ב זיו דדו ז״ל, שנחטפו ביום שבת ה-7.10.23 ע״י ארגון הטרור חמאס, על כך שגופותיהם חולצו והוחזרו לשטח מדינת ישראל.

עדן (27) ז״ל נחטפה מהמסיבה ברעים וזיו (36) ז״ל נחטף ונפל בעת שירותו כמנהל עבודה לוגיסטי בגדוד 51 שבחטיבת גולני ועד היום הוכר כחלל חטוף בידי ארגון טרור.
אנו משתתפים בצער המשפחות ונמשיך ללוותן. 

במסגרת הפעילות שאפשרה את איתור הגופות, נפלו רס״ר (מיל׳) גל מאיר איזנקוט ז״ל ורס״ר (מיל׳) איל מאיר ברקוביץ׳ ז״ל ונפצעו לוחמים נוספים.

המשימה הלאומית שעומדת לנגד עינינו היא איתור הנעדרים והשבת כל החטופים הביתה. אנו פועלים יחד עם גופי הביטחון, בכל האמצעים המודיעיניים והמבצעיים להשיב את כל החטופות והחטופים הביתה.

השארת תגובה