נחנך מרכז לגיל הרך – חדשני וראשון מסוגו בשכונת מישור הנוף ראשון לציון

צילום: עיריית ראשון לציון

“ילדות ראשונית”: עיריית ראשון לציון חנכה מרכז לגיל הרך חדשני וראשון מסוגו בעיר שמיועד מגיל לידה ועד לגיל 6

עיריית ראשון לציון חנכה הערב (ה’) את “ילדות ראשונית” – מרכז לגיל הרך ראשון וחדשני מסוגו בעיר שמיועד מגיל לידה ועד לגיל 6.

צילום: עיריית ראשון לציון

מה צפוי במרכז? מרחב התפתחותי ייחודי לגילי לידה-שנתיים; מרחב מולטימדיה אינטראקטיבי חדשני לפיתוח עולם הדמיון; חדר ייחודי בגישה המונטסורית; מגוון סדנאות לפעילות משותפת של הורה וילד (ריקוד עם מנשאים, בייבי יוגה, ספורט לאחר לידה); הרצאות במגוון נושאים; טיפולים רגשיים פרטניים; הדרכות הורים של מנחות מכללת הורים שלנו; מרחב התפתחות גדול וחדשני לבילוי ופנאי; יחידה התפתחותית עם טיפולים של אנשי מקצוע פרא-רפואיים ועוד.

כל הפעילויות במקום יהיו בעלות מסובסדת ובמחירים שווים לכל כיס. במקביל, צפויה העירייה להשיק בקרוב גם קהילה דיגיטלית שתרכז במקום אחד את כלל הפעילות לגיל הרך בעיר.

צילום: עיריית ראשון לציון

השנים הראשונות קריטיות להתפתחות
מחקרים מלמדים כי השנים הראשונות לחיים הן המשמעותיות ביותר: המוח מתפתח בקצב מואץ והחשיבות של ההשקעה בגיל הרך קריטית לקידום כישורי השפה וההתפתחות הרגשית, הקוגניטיבית, המוטורית והחברתית. בנוסף, החשיפה לסביבה מטפחת לגירויים והעשרה חיונית להתפתחות המיטבית.

צילום: עיריית ראשון לציון

ראש העירייה, רז קינסטליך: “אני שמח להשיק את ׳ילדות ראשונית׳ – המרכז החדשני והייחודי לגיל הרך כאן בעיר. כאב לשלושה ילדים קטנים, אני יודע עד כמה חשוב שהפעילות במרכז תהיה מדויקת ומותאמת לצרכים של ההורים, ובעיקר לאלה של הילדים. לשם כך חברו בפרויקט הזה 3 גורמים עירוניים: החברה העירונית, המינהל לשילוב חברתי ומינהל קהילה שביחד יצרו עבור ההורים תושבי העיר וילדיהם סל עשיר ומגוון, מלא בפעילויות משמעותיות וחיוניות להתפתחות הילדים – והכול בעלות מסובסדת.

“אני מזמין את ההורים להגיע למרכז, להשתתף, ליהנות ולהיות מעורבים ומשפיעים בבניית המשך פיתוח התכנים עבור הילדים״.

המרכז ברחוב פיינשטיין 24
החניון ברח׳ גיבשטיין 32

צילום: עיריית ראשון לציון

השארת תגובה