עיריית ראשון לציון חנכה הערב את השלב הראשון של פארק המשפחות 360 מזרח בשיכוני המזרח

גוזרים את הסרט. צילום: דוברות העירייה.

עיריית ראשון לציון חנכה הערב (חמישי) את השלב הראשון של פארק המשפחות 360 מזרח בשיכוני המזרח, בהפנינג חגיגי עם ראש העירייה – רז קינסטליך, חברות וחברי מועצת העיר ומאות מתושבי העיר

צילום: דוברות העירייה.

הפארק מתפרס על שטח של כ-10 דונם ויהווה מקום בילוי לכל המשפחה. הוא מכיל מתחם משחקים רב-גילי ודו מפלסי, הכולל גם מתקן ייחודי לילדים בגובה 12 מטר – הראשון מסוגו בארץ – עם 6 קומות טיפוס של חבלים, ערסלים, גשרים תלויים ומגלשה ענקית – כולל הנגשה עד לקומה ה-2.

צילום: דוברות העירייה.

בשלב השני יוקם גם מרכז למשפחות הכולל מרכז כושר, סלון אורבני, מרחב מוגן רחב ידיים לשירות השכונה ושדרוג השטח הציבורי עם בריכת שיקוף; ובשלב השלישי, יתווספו גם מעונות יום, גני ילדים ומגרשי ספורט חדשים.

צילום: דוברות העירייה.

ראש העירייה, רז קינסטליך: “זהו הפארק השלישי שאנחנו חונכים השנה שזכה לשם ׳פארק המשפחות׳ לאחר שבינואר האחרון, חנכנו פארק חדש בגדה המערבית של אגמון הסופרלנד, ואחריו את הפארק ששוכן בין שכונת קריית כרמים, נווה ים וקריית ראשון.

צילום: דוברות העירייה.

״בחצי השנה האחרונה הבנו עוד יותר עד כמה המשפחה היא הדבר הכי חשוב וקרוב שיש לנו בעולם, ומתוך מחשבה על זמן האיכות המשפחתי הקמנו את הפארקים הללו שפונים לכלל הגילאים. הפארק החדש מציע שלל מתקנים מיוחדים ואטרקציות – ואני מזמין את כולם להגיע לבילוי משפחתי מהנה״.

צילום: דוברות העירייה.

מ״מ וסגנית ראש העירייה, ליאל אבן זהר: ״יגעת ומצאת – תאמין! שיכוני המזרח קיבלו בקדנציה זו ויקבלו בהמשך את מה שמגיע להם: מרכז תרבות, פנאי, שעשועים ומרכז משפחות שייתן מענה לתושבי השכונה והאזור המתחדש. תודה לחברה לייזום, לאדריכלית בתיה סבירסקי ולצוותה ולכל מי שעסק במלאכה״.

צילום: דוברות העירייה.

השארת תגובה