שירות חדש: דיאטנית אונליין בכללית בראשון לציון והסביבה

צילום: כללית.

שירות חדש של כללית במחוז מרכז – שירותי תזונה ודיאטה אונליין וידאו. מדובר בשירות חדש שהינו חלק ממהלך רחב היקף, שמטרתו להנגיש את השירותים ולהרחיב את זמינותם לרווחת המבוטחים

שירות זה מצטרף למגוון שרותים בכללית, אותם יכולים לצרוך המבוטחים אונליין ללא הגעה למרפאה למפגש פיזי עם הגורם המקצועי. הצורך בשירותי דיאטה ותזונה אונליין התעורר מכיוון שישנם מטופלים שאינם יכולים להגיע פיזית למרפאות בשל מגוון סיבות וביניהן- לחץ של זמן, חולים המרותקים לבית עקב מצב בריאותי לקוי ולאחרונה גם מבוטחים שפונו מבתיהם או שגויסו למילואים. מנגד ישנם גם מטופלים שמעדיפים לחסוך זמן ולקבל את השירות בביתם בזמנם החופשי.

ענבל כץ פרידלנדר דיאטנית מחוזית בכללית במחוז מרכז מספרת: “בשנים האחרונות קיימת מודעות עולה וגוברת בכל מה שקשור לשמירה על הרגלי תזונה ואורח חיים בריאים. שירות דיאטנית אונליין הינו שירות שמטרתו לסייע ללקוחות הכללית מעל גיל 18 לקבל ייעוץ תזונתי במגוון תחומים כגון- ירידה במשקל, איזון שומני הדם, איזון לחץ דם, איזון סוכרת, גאוט ,אנמיה ועוד.

דיאטניות מהמחוז מקיימות שיחת וידאו עם המטופלים ובכך, מעניקות להם שירות מונגש המתאים לאורח החיים והעדפות התפריט שלהם. המטרה שלנו היא לשים את המטופל במרכז ולהעניק לו שירות מצוין ומקצועי כחלק משמירה על אורח חיים בריא”.

שמעון כהן (57) מראשון לציון שעשה שימוש בשירותי דיאטנית אונליין מסכם ואומר כי , “כאדם המתמודד עם השמנה שנים רבות יחד עם עבודה תובענית שעות רבות ביום היה לי קשה להגיע למרפאה ולקבל ייעוץ מדיאטנית על תזונה שמתאימה למצבי.

העובדה שיכולתי לנהל את השיחה באון ליין וידאו איפשרה לי לקבל שירות מקצועי ומיטבי מדיאטנית ולנהל מעקב צמוד ובעיקר יעיל. הטיפים וההכוונה שקיבלתי היו מותאמים לאורח חיים שלי הכולל שעות רבות של עבודה מחוץ לבית מה שעזר לי להשיל ממשקלי כ7 ק”ג עד כה ועוד היד נטויה . אני בהחלט ממליץ להיעזר בשירות”.

**קביעת תור לקבלת השירות נעשית באמצעות מוקד 2700 כפי שקובעים תור רגיל ומיועדת ללקוחות עם הרשאת חיוב .

השארת תגובה