רז קינסטליך ראש העיר ,יו”ר דירקטוריון מניב ראשון וסאלי לוי המנכ”לית : “התושבים בשיכוני המזרח ובאזור ייהנו מתשתיות מים וביוב חדשות ובטוחות עם פחות מפגעי ביוב”

חברת המים והביוב העירונית מניב ראשון סיימה לאחרונה לשדרג את קווי המים והביוב בלא פחות מ -13 רחובות באחת השכונות הגדולות והוותיקות בעיר על מנת לשפר את כושר ההולכה ולהקטין את הסיכוי למפגעי ביוב. סאלי לוי מנכ”לית מניב ראשון: “התושבים ייהנו כעת מתשתיות מים וביוב חדשות משודרגות ובטוחות”

לצד גדילתה והתפתחותה המשמעותית של ראשון לציון, חברת המים והביוב העירונית, מניב ראשון, השקיעה עשרות מיליוני שקלים על מנת לשדרג את תשתיות המים והביוב ב -13 רחובות בשכונת שיכוני המזרח, אחת השכונות הגדולות והוותיקות בעיר – זאת במסגרת פרויקט שהסתיים לאחרונה בהצלחה.

בהנחייתו של יו”ר דירקטוריון מניב, ראש העירייה רז קינסטליך, חלק משמעותי מתכניות העבודה של “מניב ראשון” בשנים האחרונות הוקדש לשכונה בעבודות שדרוג והחלפת קווי מים וביוב, על מנת לשפר את כושר ההולכה ולצמצם את האפשרות למפגעי ביוב.

החלפת הקווים משפרת את הולכת הביוב ומונעת הצפות ביוב – מטרד הפוגע באיכות חייהם של התושבים. כמו כן, החלפת קווי המים הישנים בחדשים מונעת דליפות מהצנרת התת קרקעית ומשפרת את איכות המים המגיעים לבתי התושבים בשכונה.
בשל גודלה של השכונה ובשל המורכבות הלוגיסטית הכרוכה בעבודה באזור צפוף עם קושי תנועתי, העבודות התבצעו במקטעים בהתאם לתכנית מאושרת של הסדרי תנועה. כמו כן, מאחר ובשכונה מתגוררים תושבים רבים בגילאים מתקדמים, שחלק מהם אינו מתנייד באופן עצמאי, הקפידה החברה כי לאורך ביצוע העבודות פעילות התחבורה הציבורית תימשך כמעט כסדרה, זו גם הסיבה לכך שחלק מהעבודות התבצעו בשעות הלילה.

העבודות התבצעו בהתאם לתכנית אב למים וביוב, תכניות חומש וכן בהתאם למצב הקו וגילו. עם סיום העבודות ביצעה עיריית ראשון לציון סלילה חדשה של הכבישים בהשתתפות כספית של חברת “מניב”.
יצוין כי הפרויקט מצטרף לעבודות שדרוג קודמות של עשרות קווי מים וביוב שביצעה מניב בשכונה בחמש השנים האחרונות.

סאלי לוי, מנכ”לית מניב: “שיפור מתמיד של התשתיות העירוניות הנו חלק משמעותי בתוכנית העבודה הסדירה שלנו. העבודות שהשלמנו בשכונת שיכוני המזרח נעשו במקצועיות וביעילות, תוך פגיעה מינימלית בשגרת חייהם של התושבים שכעת ייהנו מתשתיות מים וביוב חדשות, משודרגות ובטוחות”.

השארת תגובה