חלב ודבש: עשרות עובדי תנובה ומנכ”ל הקבוצה ארזו מאות סלי מזון בשיתוף עמותת ‘פתחון-לב’ ראשון לציון

אלי כהן מנכ״ל ״פתחון לב״ וגדי קוניא מנכ״ל תנובה. צילום: דוברות תנובה.

גדי קוניא, מנכ”ל קבוצת תנובה ואלי כהן, מנכ”ל עמותת ‘פתחון לב’ הצטרפו לעשרות עובדים ומנהלים בתנובה באריזת סלי מזון לקראת החגים


מנכ”ל קבוצת תנובה, גדי קוניא ועשרות מעובדי תנובה, ממטה החברה, ממרלוג חלב דן של תנובה, עובדי חטיבת המזון, ומחלקות נוספות הגיעו למרכז הסיוע של עמותת “פתחון לב” בראשון לציון ויחד עם אלי כהן מנכ”ל פתחון לב ועובדי העמותה ארזו מאות רבות של סלי מזון לקראת החגים.

התנדבות מכל הלב למען המשפחות הנזקקות. צילום: דוברות תנובה.

מנכ”ל תנובה, גדי קוניא: “תנובה נטועה עמוק בקהילה ולה כ-6,000 עובדים, מרביתם חיים ועובדים בפריפריה. אנו מודים לעמותת פתחון לב על שיתוף הפעולה הפורה, וגאים לסייע ולו במעט למשפחות רבות לחגוג את החג בכבוד. אני מודה לעובדי תנובה על הנכונות להתנדב לקראת החג, זהו ביטוי לערכי הנתינה והאחריות החברתית שמהווים חלק בלתי נפרד מקבוצת תנובה.”

מנכ”ל ‘פתחון-לב’, אלי כהן: “אני מודה להנהלת ועובדי קבוצת תנובה שפתחו את הלב ונרתמו גם השנה למען הזקוקים לסיוע בארוחות החג, ובכך העלו חיוך על פניהם של אלפי ישראלים. שיתוף הפעולה העמוק בין תנובה ל’פתחון-לב’ מתקיים לאורך השנה כולה, ובמועדי ישראל אף מתעצם עם הירתמות ההנהלה והעובדים לפעילות ההתנדבותית. בעזרתם, גם בחג הזה, נצליח לסייע למשפחות רבות נוספות לשבת סביב שולחן החג בכבוד ובשמחת חג.”

ארגון פתחון-לב הינו ארגון א-פוליטי, ללא כוונות רווח, שנוסד ב-1998 ופועל לשבירת מעגל העוני הבין-דורי בישראל. הארגון מסייע למעל 160,000 נפשות מדי שנה ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום. לקראת החג הקרוב מחלק הארגון מעל ל-15,000 סלי מזון לארוחות החג.

עובדי תנובה לוקחים חלק לאורך כל שנה בפעילות התנדבות ענפה, בהובלת נטע בן מנחם, מנהלת האחריות התאגידית של הקבוצה, השנה לקראת חגי תשרי משתתפים מאות עובדי הקבוצה באריזת וחלוקת מזון ברחבי הארץ בשיתוף עמותות שונות.

השארת תגובה