את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק, כבר 150 שנה: התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון במרתון ייחודי

אלכסיי וולודין. צילום: מרקו בורגרב.

את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק, כבר 150 שנה: התזמורת הסימפונית הישראלית תעלה את חלקו השני של מרתון רחמנינוב. את יום הולדתו ה-150 של סרגיי וסילייביץ’ רחמנינוב מציינת התזמורת הסימפונית הישראלית בשני קונצרטים ייחודיים, המעניקים לקהל הזדמנות ליהנות מכל הטוב שיש לרחמנינוב להציע

חלקו הראשון של המרתון, נערך בסוף פברואר בהיכל התרבות של ראשון לציון, מול אולם מלא מפה לפה. כ1000 מאזינים לקחו חלק בקונצרט, שנערך תחת שרביט המנצחים של דן אטינגר ובנגינתו של הסולן אלכסנדר קורסנטיה, מהזוכים הבולטים בתחרות הבינלאומית לפסנתר ע”ד ארתור רובינשטיין, ובתחרות הבינלאומית לפסנתר בסידני שבאוסטרליה.

בימים אלה, נערכת התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון לחלקו השני של המרתון, שייערך בבית האופרה בתל אביב. גם קונצרט זה ייערך תחת שרביטו של המנצח המוערך ומנהלה המוזיקלי של התזמורת, דן אטינגר.

בתכנית, רחמינוב- קונצ’רטו לפסנתר מס’ 3 וקונצ’רטו לפסנתר מס’ 4. ו–’רפסודיה על נושא מאת פגניני’, הסולן בקונצרט זה יהיה הפסנתרן אלכסי וולודין, זוכה פרס התחרות התשיעית ע”ש גזה אנדה שבציריך לשנת 2003. וולודין ניגן עם תזמורות רבות בעולם, בהן התזמורת הסימפונית של סידני, תזמורת הרדיו של דרום-מערב גרמניה, הפילהרמונית של סנקט פטרסבורג ועוד. וולודין ניגן תחת שרביטם של מנצחים כמו ריקרדו שאיי, מיכאיל פלטניוב, איגי’ אואה, גרד אלברכט, ואלרי גרגייב ואחרים.

הקונצרט ייערך ביום א’, 17 במרץ, בשעה 20:00 בבית האופרה בתל אביב.

לרכישת כרטיסים:

לחצו כאן !

מחירי הכרטיסים 125-215 ₪

השארת תגובה